про Exleasingcar

Відповіді на запитання про Exleasingcar

Exleasingcar.com.ua – це інтернет-платформа, де зібрано всі найбільші лізингові аукціони Західної Європи. В першу чергу вона розрахована на звичайного покупця – фізичну особу, але і юридичні особи також мають можливість брати участь в аукціонах з метою отримання прибутку.

Багато хто ставить питання, навіщо існує дана платформа, якщо є можливість купити дешевше напряму з європейського лізингу або у банка (Alphabet, ALD, Volkswagen financial services та ін.) Насправді у фізичних і юридичних осіб цієї можливості немає. Брати участь і купляти авто на лізингових аукціонах мають право лише професійні авто дилери, а також дилери-автохауси.

Звичайно ж, Exleasingcar.com.ua отримує маржу з продажу автівок, та у цьому ж і полягає суть підприємницької діяльності – отримати оплату за надані послуги.
У цій статті ми постараємося дати вичерпні відповіді на ваші запитання, що стосуються купівлі автомобілів із Європи, які ми чуємо найчастіше.

Запитання:
Я намагався зареєструватися на Exleasingcar.com.ua, але, наскільки зрозумів, реєстрація доступна лише для юридичних осіб (ФОП).

На сайті можуть реєструватися як юридичні особи, так і звичайні громадяни – фізичні особи. При заповненні реєстраційної анкети оберіть серед країн Україну, після чого ви побачите графу «Тип особи», де зможете обрати варіант «фізична особа». Далі потрібно заповнити дані про себе, вигадати пароль, пройти процедуру активації аккаунту. Після цього ви заходите на свою сторінку, бачите аукціони та автомобілі – але далеко не всі.

Аби отримати доступ до всіх аукціонів і можливість брати в них участь, потрібно завантажити на сайт копії деяких документів (які посвідчують вашу особу та ін.) Після цього працівники сайту перевірять їх справжність. Якщо все в порядку і документи підтверджено, – ви отримуєте доступ до усіх операцій на сайті.

Форма рєстрації для фізичних осіб:
https://www.exleasingcar.com.ua/uk/registration-p/UA

Запитання:
Як відбувається процес купівлі та оплати на Екслізингу, чи є завдаток та інші витрати?

Як уже зазначалось, брати участь у торгах і здійснювати покупки, ви можете лише після того, як пройшли процедуру верифікації (завантажили на сайт документи, які були підтверджені амінами сайту). Оплачувати автомобіль потрібно лише у тому випадку, якщо ваша ставка зіграла і ви виграли аукціон. Екслізинг надсилає підтвердження цього факту.

Чи потрібно вносити якийсь завдаток?
Так, страховий депозит складає 500 євро. Екслізинг бере його в якості гарантії того, що ви придбаєте автомобіль. Після того, як ваша ставка пройшла, є два варіанти: або ви викуповуєте машину в повному обсязі (і страховий депозит входить у цю суму), або ж ви платите штраф лізинговому аукціону в сумі 20% від вартості автомобіля.

Але буває й так, що штраф ніхто не виплачує, а Екслізингу доводиться викуповувати автомобіль за власні кошти і потім продавати самостійно, найчастіше – собі в збиток. Тому ми беремо завдаток – найчастіше це і є той «мінус», в який ми потрапляємо, продаючи не викуплену клієнтом машину.
Причин, чому люди не викуповують авто, є безліч. Можливо, вони просто загралися і зрозуміли, що придбали авто занадто дорого і воно не вартує цих грошей. Можливо, зрозуміли, що їм забракне грошей для викупу машини. А відповідальність за не викуплену машину лягає на Екслізингкар/Доброкар.

Запитання:
Якщо я активно беру участь у торгах, але раз за разом ніяк не вдається купити машину, чи повернуть мені страховий депозит?

Так, обов’язково повернуть. Як ми говорили, якщо ви виграли торг, приїхали за машиною з метою викупу, страховий депозит входить у загальну вартість. Якщо не вдається перемогти в аукціоні – 500 євро вам спокійно і без проблем повертають.

Запитання:
Куди привозять авто? Чи далеко доведеться їхати за ним?

Всі автомобілі прибувають у польське місто Перемишль, яке знаходиться за 10 км. від кордону з Україною. Адреса стоянки «Доброкара» – Generala Jakuba Jasinskiego 21, Перемишль, Польща

Запитання:
Які захисні механізми використовує Екслізинг, щоб убезпечити себе, якщо клієнт не оплачує виграний автомобіль?

Страховий депозит в сумі 500 євро. Якщо ви виграли торги, але відмовляєтесь купувати машину – ці гроші вам не повернуть. Доброкар сам викуповує машину, привозить її на майданчик і продає комусь іншому.

Запитання:
Які строки по оплаті і доставці?

Оплату ви повинні здійснити протягом п’яти робочих днів після того, як виграли авто. Ви можете самі приїхати в Перемишль, на стоянку «Доброкару», і заплатити на місці. А можете оплатити по банківським реквізитам.

Строки доставки можуть бути різними, це залежить від багатьох факторів. Найкоротший термін – тиждень, найдовший – 2 місяці. Швидко доставляються польські автомобілі – за тиждень-два. Точних строків вам ніхто не вкаже. Все залежить від лізингу, транспортної компанії та інших обставин.
Також є нюанс з документами, які можуть доставити окремо – пізніше, ніж саму машину. Це стосується, в першу чергу, французьких та італійських авто. З Італії документи йдуть в середньому до трьох тижнів, із Франції – тиждень-два. В середньому і машина, і документи доставляють за місяць.

6 thoughts on “Відповіді на запитання про Exleasingcar

 1. В какой валюте можно оплатить авто, только евро или долар по курсу?
  И есть ли какие-то гарантии целостности авто и оригинала пробега? Спасибо.

  1. Оплата в євро. Можлива оплата в доларах по курсу Форекс + 1%
   Пробіг можна пробити по ВІН коду. Ми гарантуємо, що всі пробігі правдиві

 2. Здравствуйте! Можно ли заказать у вас автомобиль под определенные параметры?

 3. Оплату за авто нужно вносить с учётом всех сборов? Или можно раздельно оплатить сумму за авто и сумму за услуги? Это к вопросу о оценке авто таможней

  1. Стосовно оцінки вартості розмитнення вам краще прокунсультуватися у брокера 0671823000.
   Митниця рахує повну вартість – з послугами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *