Авто під замовлення

Ви точно знаєте, яке авто бажаєте придбати, але серед наявних варіантів, представлених на ринку, його немає? Маємо для вас гарну пропозицію – купівля б/у авто з Європи під замовлення через компанію Доброкар Україна.

Ви можете придбати потрібний варіант з пропозицій, що знаходяться на наших майданчиках в Україні та Перемишлі. Або ми допоможемо підібрати потрібну машину через лізинговий аукціон. Менеджер Доброкар Україна підбере на автоаукціоні декілька підходящих варіантів, проаналізує технічний стан транспорту та історію його експлуатації. Після цього підписується попередній договір, клієнт сплачує аванс (до 20% від вартості авто в Україні). Після виграшу на аукціоні клієнт сплачує решту суми згідно інвойсу Постачальника.

Серед безлічі лотів на автоаукціонах наш менеджер підбере саме той, який найбільше відповідає вашим вимогам. Незважаючи на те, що машини, які продаються на аукціонах, були в експлуатації, їх технічний та зовнішній стан в більшості випадків набагато кращий, ніж в українських аналогів (зі схожим пробігом по українським дорогам). Крім того, ми гарантуємо правдивий пробіг, а на деякі авто надаються сервісні книжки.

Доброкар Україна подбає про те, щоб процес купівлі автомобіля під замовлення був максимально простим та швидким. Менеджер шукає авто, відштовхуючись від ваших вимог та побажань: марка, модель авто, пробіг, рік випуску, допустимий бюджет та ін.

Купити якісну іномарку по вигідній ціні цілком реально – достатньо звернутися в компанію «Доброкар Україна»!

Більше інформації за телефонами:
+38 (068) 242-35-73
+38 (032) 242-35-75