Авто в кредит на Доброкар Україна

Буває так, що купівля автомобіля бажаної марки та моделі – це бажання, для здійснення якого потрібно певний час збирати необхідну суму. В ідеалі хотілось би стати власником більш престижної і дорогої моделі, не створюючи при цьому непосильне навантаження на сімейний бюджет. Простий та доступний спосіб, в який це можна зробити – придбати б/у автомобіль з Європи в доброму стані у кредит, звернувшись в компанію «Доброкар Україна».

Ми пропонуємо:
• Великий вибір вживаних автомобілів з Європи різних моделей та марок
• Вигідні процентні ставки від наших партнерів
• Мінімальний пакет документів для отримання кредиту.

Для оформлення кредиту вам потрібно передати нашому менеджеру копію паспорту, інформацію про наявність доходу, а також дозвіл на передачу даних у фінансову установу.

Після отримання гарантійного листа від фінансової установи ви зможете обрати бажане авто серед наявних на майданчику Доброкара та підписуєте договір. Також серед доступних в кредит варіантів – один з автомобілів, які знаходяться на автостоянці «Доброкар» в Перемишлі, або машина з лізингового аукціона Exleasingcar. Перед тим, як робити ставки на аукціоні потрібно підписати попередній договір та внести аванс (до 20% від вартості авто). В разі виграшу на аукціоні покупець здійснює доплату згідно з попереднім договором по вартості авто.

Залишилися питання? Звертайтеся до нашого менеджера:
+38 (068) 242-35-73
+38 (032) 242-35-75