Як купити ?

Вибір і купівля авто
Проходження кордону
Відео інструкція по купівлі і розмитненню авто

Вибір і купівля авто:

Щоб купити якісний автомобіль згідно нового закону та зекономити від 2-х до 5-и тисяч доларів, вам знадобиться:

Закороднонний паспорт з шенгенською візою або біометричний паспост, страховка, ідентифікаційний код, адреса прописки і поштовий індекс.

1) Для початку, оберіть автомобіль який відповідає вашим вимогам на сайті. Зробивши вибір, забронюйте авто. Подзвоніть або напишіть на DOBROKAR та повідомте, який автомобіль ви збираєтесь купити.

2) Перед тим, як вирушити у Перемишль за автомобілем, зверніться до митного брокера у своєму місті, знайдіть його в інтернеті та обов’язково візьміть e-mail і телефон. (ми можемо порадити брокера)

3) Вирушайте до Перемишля за новим авто!

4) На автохаусі DOBROKAR влаштуйте невеликий тест-драйв, щоб перевірити автомобіль. Переконайтеся, що авто відповідає опису і фотографіям на сайті.

Автомобіть протестували – пора оформляти документи!

5) Сфотографуйте фактуру, страховку, експортну декларацію і техпаспорт та надішліть митному брокеру, щоб він підрахував точну вартість митних платежів. Напишіть друзям чи знайомим, які можуть здійснити ці платежі в Україні. Коли все готово, оплачуйте вартість авто в євро та вирушайте на ньому в Україну.

Якщо ви купуєте автомобіль в Україні, з майданчика у Львові, то варто пам’ятати, що розрахунок здійснюється в гривневому еквіваленті за комерційним курсом.  

Проходження кордону:

Польська сторона:

Займіть крайній правий ряд та отримайте у митника бейджик зі штрих-кодом з експортної митної декларації. Зупиніться біля рампи з лівого боку, де перевірять всі документи. Зупиніться біля знаку СТОП і зачекайте митника. На виїзді, віддайте бейджик прикордоннику на пропускному пункті. Продовжуйте рух правою стороною.

Українська сторона:

На Українстькому боці кордону, пройдіть паспортний контроль та митне оформлення автомобіля, з оформленими документами перейдіть в Екологічну службу та на виїзді, не забудьте віддати талон прикордоннику.

Залишилося зробити сертифікат відповідності та з’явитися на митницю протягом 5-10 днів та поставити автомобіль на облік в ДАІ.

Відео інструкція по купівлі і розмитненню авто:

Якщо у вас є запитання чи вам щось не зрозуміло, скористайтесь контактною формою, або зателефонуйте до нас в робочий час.