Типи автоаукціонів на Exleasingcar

Автомобільні аукціони – це спеціалізовані сайти, на яких зареєстровані дилери мають можливість вести віртуальні торги за б/в автомобілі. Суть роботи аукціонів проста: дилер робить продавцю пропозицію (пропонує свою ставку), і якщо ця ставка виявиться найкращою, він автоматично стає переможцем торгів і зобов’язаний викупити авто.

На Exleasingcar ви знайдете різні типи автомобільних онлайн аукціонів.

Закритий аукціон
Його суть в тому, що дилер пропонує свою ціну за авто, але не бачить ставок інших учасників. В ході торгів ставку можна підвищувати (при цьому її не можна понизити або скасувати свою участь в торгах). Після того, як аукціон завершено, найвища ставка передається на розгляд продавцю. З дозволу продавця учасник, що переміг в торгах, зобов’язаний викупити автомобіль.

• Відкритий аукціон
Його відмінність від закритого в тому, що учасники торгів бачать ставки, які роблять інші. Ставку скасувати не можна, дозволяється лише підвищувати її (мінімальний крок – 100 євро).
Переможець аукціону зі згоди продавця повинен викупити в нього автомобіль.
На сайті Exleasingcar учасники відкритих аукціонів мають можливість користуватись функцією IBID assistant (розумний помічник). Помічник робить ставки у відповідь на ставки інших учасників (обмеження на ставки ви вводите самостійно). Ставки, які робить IBID assistant є обов’язковими і їх неможливо скасувати або змінити після того, як ви натиснули «Підтвердити».

• Аукціон «Купити зараз»
На таких торгових майданчиках ціна на авто фіксована, і ви можете придбати його одразу. Коли ви обираєте можливість «Купити зразу», інформація передається продавцю. Після того, як ви отримаєте підтвердження від продавця, аукціон оголошується звершеним.
На таких аукціонах, як правило, продають машини, які вже пройшли торги, але продавця не задовольнив розмір ставок, які були зроблені учасниками.
Аукціони з фіксованими цінами бувають як відкритими (ставки бачать інші учасники торгів), так і закритими (учасники не бачать ставок один одного).

Спеціалізовані автомобільні аукціони:

Аукціони пошкоджених автомобілів
Тут продаються машини з пошкодженнями кузова. Їх стан можна оцінити по фото. У автомобілів можуть бути й приховані дефекти.
Аукціони автомобілів з технічними дефектами
Стан машин можна оцінити по фото, а також по коментарях до них і по звітах про пошкодження. В деяких автомобілів можуть бути приховані дефекти. Якщо у вас є сумніви, перед тим, як робити ставку, зверніться за додатковою інформацією до продавця.
Аукціони комерційних автомобілів
На них продаються автомобілі, основне призначення яких – комерційні перевезення (спецтехніка, автофургони, автобуси, самоскиди та ін.)

ПЕРЕЙТИ ДО АУКЦІОНІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *