Розмитнення авто за новим законом

Розмитнення авто 2018

25 листопада 2018 року в Україні набули чинності два закони, які викликали неабиякий ажіотаж серед власників авто з іноземною реєстрацією:

 • Закон № 8487 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів»
 • Закон № 8488 «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України»

За новими законами, кожен власник авто з євро номерами може розмитнити власний транспортний засіб і отримати українську реєстрацію. До того ж, якщо він зробить це протягом дев’яноста пільгових днів, то отримає п’ятидесятивідсоткову знижку на акциз.

Загалом вартість розмитнення напряму залежить від ціни транспортного засобу, його віку, а також від об’єму двигуна.

Які податки потрібно сплачувати при розмитненні?

Для ввозу авто з-за кордону ви повинні будете сплатити акциз (він рахується згідно з новими правилами), ввізне мито (5-10% від ціни), ПДВ (20% від ціни), а також збір до Пенсійного фонду (приблизно 3-5%).

Як бачимо, вартість мита, ПДВ і пенсійного збору залежать від ціни, яку власник заплатив за автомобіль і яка вказана у договорі купівлі-продажу. Підозріло занижену ціну на авто митник може перевіряти в спеціальних базах.

Автомобіль потрібно буде зняти з реєстрації і підписати договір про купівлю-продаж. Далі в режимі імпорту в’їхати в Україні з цими документами і пройти процедуру розмитнення.

Що стосується екологічної норми «Євро 5», то вона скасовується. Тепер українці мають право ввозити в Україну автомобілі будь-якого віку. Але майте на увазі, що для старих авто акцизний податок збільшується згідно з віковим коефіцієнтом.

Працівники Міністерства внутрішніх справ запевняють, що реєстрація розмитнених автомобілів відбуватиметься в цілодобовому режимі.

18 thoughts on “Розмитнення авто за законом 8487

  1. Переважна більшість машин, які продає Доброкар – дизелі. Стаття написана виходячи з цього.

  1. Доброго дня!
   Ми купуємо авто на аукціонах лізингів та банків, там переважна більшість авто – дизельні

  1. Доброго дня! Якщо ви маєте на увазі допомогу з розмитненням – ми допомагаємо. Процедуру розмитнення ви можете здійснити дистанційно в процесі оформлення авто.
   Ми не приганяємо машини в Україну.

   1. Добрый день.
    “Ми не приганяємо машини в Україну…”
    Может быть кто-то через Вас оказывает услугу по загону авто в Украину?Можете порекомендовать?

    1. Так, звичайно. Зверніться до Драйв 500, вони часто бувають в нас в автохаусі.

  1. Вся процедура оформлення та розмитнення авто триватиме 1 день
   Розмитнення становить 40-55% від ціни авто.
   Для прорахунку точної вартості розмитнення та обговорення організаційних моментів зателефонуйте митному брокеру 067 182 30 00

 1. Уточніть, що означає авто на комісії? І чи вони проходили тех.перевірку? якщо так, то яку?

  1. Розмитнення електричних автомобілів – НУЛЬ євро. А електричні вантажні автомобілі – 100€ акциз за будь який автомобіль плюс 20% ПДВ
   Для обговорення організаційних моментів зателефонуйте митному брокеру 067 182 30 00
   +
   Додатково:
   Вартість послуг брокера – 150-200$
   Експортна декларація, страховка, та ін. транзитні витрати – макс. €175
   Постановка на облік в МРЕВ – 150-200$

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *