Як довго зможуть українці ввозити в країну автомобілі з Європи без мита, ПДВ та акцизу, залежатиме від того коли і в якій редакції Верховна Рада проголосує за скасування цих пільг. 

Законопроект 7311, який передбачає повернення до довоєнних умов розмитнення автомобілів, вже розглянув Митний комітет парламенту.

Як стало відомо з інсайдерських джерел, швидше за все законопроекту потрібно буде пройти повну процедуру голосування (перше і друге читання), а далі підписання Президентом та оприлюднення в офіційних каналах. Звісно, якщо голосування набере необхідну кількість голосів депутатів. 

За попередніми прогнозами, вся етапи змін можуть забрати кілька тижнів. 

Що це означає для українців, які хочуть придбати автомобіль з Європи? 

До внесення змін продовжує діяти Закон 7190, яким з 1 квітня депутати і дозволили ввозити автомобілі в Україну, не обкладаючи їх митними зборами і ПДВ. 

За попередніми підрахунками, за час дії нових правил розмитнення, українці ввезли кілька десятків тисяч автомобілів з Європи.

Велика частина з них були призначена для потреб військових, автівки переобладнувались та відправлялись на фронт. Насамперед це стосується повнопривідних позашляховиків і пікапів. Саме такі авто – 4х4 до 2017 року випуску новим законопроектом пропонується і далі розмитнювати за нульовою ставкою та не обкладати ПДВ.

Також багато автомобілів, які завезли в Україну за останній місяць, були призначені для людей, що втратили свої автівки під час війни і змогли отримати нове авто за адекватною вартістю. 

Весь світ бачив моторошні кадри пробитих кулями машин, без скла і з понівеченими корпусами, якими люди рятувались з районів бойових дій та окупації. А отже, є велика потреба у заміні свого транспортного засобу. 

Відтак, попереду є щонайменше кілька тижнів, за які і військові, і цивільні можуть скористатись можливістю придбати якісний автомобіль з Європи, не сплачуючи додатково 25-30% від його вартості.

Компанія DOBROKAR залишається  надійним партнером в придбанні автомобілів з Європи, бо акумулює на своїх майданчиках у Львові та Перемишлі автомобілі з лізингових аукціонів, з чесним пробігом та в хорошому технічному стані.

Також компанія допомагає оформляти та доставляти автомобілі з Європи у Львів.

Деталі алгоритму придбання авто за пільговими умовами дізнайтесь у менеджерів за телефоном 068 242 35 73

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *