Наприкінці 2021 року придбати автомобіль – як новий, так і вживаний стає все складніше. Пропозиція у світі суттєво скорочується. 

Ми вже писали про те, що дефіцит виробництва мікрочіпів у світі, пов‘заний з пандемією та збільшенням виробництва техніки при скороченні обсягів виробництва напівпровідників, призвів до кризи в автомобільній галузі. 

В цих умовах лізингові аукціонні платформи залишаються найкрупнішими продавцями якісних вживаних автомобілів. Так, кількість авто там теж суттєво зменшилась порівняно, наприклад, з минулим роком. При цьому їх щодня виставляють на торги кілька тисяч. 

Для прикладу популярна платформа Exleasingcar пропонує щонайменше 2500 тисячі автомобілів щодня. 

Важливо, що можна знайти автомобіль максимально точно до своїх критеріїв. Від марки, року випуску, моделі, пробігу до деталей комплектації.  

Компанія DOBROKAR є власниками ліцензії Exleasingcar на український і польський ринок. А це означає, що після того, як ви оберете авто на аукціоні, ви не залишитись сам на сам з питаннями доставки та розмитнення автомобіля, та іншими організаційними моментами. Працівники компанії в Україні і Польщі на кожному етапі будуть допомагати і професійно підтримувати вас аж до моменту реєстрації автомобіля в Україні. 

Які переваги купівлі авто саме з аукціону для приватного покупця, який хоче придбати авто для себе? 

Насамперед, ви самі, без посередників купуєте той автомобіль, який самі обираєте. Вас ніхто не підганяє та не змушує брати те, що навіть мінімально не влаштовує. Ви можете робити ставки доти, поки не знайдете оптимальне співвідношення ціна-якість. 

Звичайно, якщо ви будете робити нереалістичні ставки, то пошук потрібного автомобіля забере набагато більше часу. 

А для того, щоб зрозуміти чи ви все робите правильно, розробники платформи інтегрували штучний інтелект, який робить підказки стосовно коректного розміру ставок. Крім того, ви можете завжди звернутись за порадою до менеджерів DOBROKAR, які нададуть рекомендації на кожному етапі вашого пошуку.

Ви здобудете новий досвід та в майбутньому зможете обирати ще не одне авто і собі, і своїм друзям, знайомим, родичам і навіть отримувати за це винагороду.

Ви добре орієнтуватиметесь на європейському ринку вживаних автомобілів і побачите різницю між якістю та прозорістю автомобілів, які пропонують великі лізингові компанії та тими, хто скуповує авто із сумнівною історією у приватних власників. 

Вам стане цікаво відстежувати всю історію авто від першої реєстрації і будете повністю впевнені у тому,  що купуєте. 

Аукціонні торги – це ще й цікава гра, така собі автомобільна монополія – чим більше граєш, тим досвідченішим стаєш. І не здавайтесь якщо з перших разів не вийде. Це той випадок, коли треба проявити наполегливість. Навіть досвідчені гравці, особливо зараз, в умовах скороченої пропозиції автомобілів, роблять кілька десятків ставок перш, ніж отримають те, що планували. 

В будь-якому випадку завжди є підтримка від DOBROKAR. Зі всіх питань звертайтесь за телефоном:  0322  592 959      +48 886 546 311

Реєстрація на платформі Exleasingcar.com.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *