Автомобільні аукціони Європи - Exleasingcar

Як купити авто на європейському лізинговому аукціоні

Поговоримо про можливості платформи Exleasingcar. Сайт надає фізичним особам з України можливість приймати участь в торгах європейських лізингових компаній. Для доступу треба пройти попередню верифікацію та внести завдаток.

Щодня кількість автомобілів, представлених на аукціон становить 3000 – 4000 тис. На сайті ви зможете придбати BMW, Citroen, Audi, Alfa Romeo, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Mazda, Mercedes, Volkswagen, Peugeot, Opel, Skoda і т.д. Вибір великий – є машини на різний гаманець та уподобання, серед них велика кількість універсалів та машин на дизельному паливі. Також широко представлені седани та бензинові автомобілі.

В залежності від досвіду ви можете прийняти участь в одному з трьох типів аукціонів.

Відкритий автоаукціон

Якщо ви азартний гравець, маєте можливість в реальному часі робити ставку та підвищувати її доти, доки не набридне або ж доки вона не спрацює. При цьому всі зроблені ставки видимі для всіх учасників. Також є можливість робити поетапне підвищення ставки. Автомобіль придбає той, хто запропонує максимальну ставку, яка буде відповідати сумі резерву поставленої лізинговою компанією.

Закритий автоаукціон

Вибір професіоналів. Учасники аукціону не бачать ставок зроблених один одним, тим самим бережуть свої нервові клітини, працюючи в спокійному режимі.

Закритий автоаукціон з можливістю зробити свою ставку

Не витрачаючи часу купуйте автомобіль за фіксованою ціною. Якщо є бажання поторгуватися, запропонуйте свою ставку, можливо лізингова компанія прийме вашу пропозицію.

 • Вибір автомобілів, які можна придбати на аукціонах задовільнить потреби навіть самих вибагливих користувачів
 • Легкові (для особистого користування)
 • Вантажні (фури, причіпи)
 • Комерційні (буси, мікроавтобуси)
 • З ушкодженнями та поломками (цілі по кузову)
 • Биті (на запчастини)

На Exleasingcar є можливість купити автомобіль за фіксованою ціною або зробити свою ставку. Щоб зрозуміти яку ставку запропонувати, існує спеціальна опція «графік цін», яка показує за якою ціною раніше продавалася конкретна марка машини. Існує певна сума резерву, за яку лізингова компанія готова віддати виставлений автомобіль. Якщо поставлена ставка не дотягнула до цієї цифри, автомобіль знімають з аукціону та згодом повторно його виставляють. Тому завжди потрібно тверезо оцінювати свої шанси на покупку авто на аукціоні.

Сума ставки, яка виграє не є остаточною, необхідно враховувати вартість доставки, оформлення документів та аукціонний збір. З кінцевою цифрою конкретного автомобіля також, можна ознайомитися на сайті. Не дивлячись на кількість дій та маніпуляцій, які супроводжують будь який аукціон, на Exleasingcar є реальний шанс придбати хороший та якісний автомобіль з невеликим пробігом, ще й значно дешевше ніж будь де.

Як оцінити стан машини, виставленої на аукціон?

Деякі компанії, такі як Volkswagen Financial Services, надають експертизу, яка, наприклад, дає можливість зрозуміти фарбувався автомобіль чи ні. В інших випадках, оцінити автівку можливо тільки за наданими фото та заявленою інформацією про її технічний стан.

Зазвичай, перевірка стану автомобіля європейськими експертами має поверхневий характер. Якщо вам цікаво отримати результати комп’ютерної діагностики та стану фільтрів, форсунків та інших важливих «нутрощів» машини, то, ще однією причиною, чому варто залучитися підтримкою спеціалістів компанії DOBROKAR є професійна оцінка автомобіля. Адже розгледіти певні вади чи нюанси під силу тільки професіоналам.

ПЕРЕЙТИ ДО АУКЦІОНІВ

One thought on “Автомобільні аукціони Європи

 1. Доброго дня.
  Хочу зареєструватися. На етапі завантаження документів вийшли проблеми.
  Маю скан паспорта, але сай його не приймає. Пише невірний формат.
  І копію якого договору я маю завантажити?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *